Jakość na lata
Fundusze Europejskie

Witamy na stronie NORDPRIM - producenta okien, drzwi oraz rolet z PVC i aluminium. Bazując na materiałach najwyższej klasy, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, tworzymy produkty trwałe i wytrzymałe, dostosowane do potrzeb klienta. Pracujemy z pasją i robimy wszystko, by nasza działalność była odzwierciedleniem naszego hasła – JAKOŚĆ NA LATA. Zapraszamy!

Okna zapewniają nam bezpieczeństwo i są barierą pomagającą cieszyć się domowym komfortem, ale jednocześnie pozwalają obserwować uroki zewnętrznego świata. Pełnią zarazem funkcje estetyczne, jak i praktyczne – i właśnie te cechy łączą w sobie produkty NORDPRIM, dzięki czemu cieszą się nieustającym zaufaniem naszych klientów. Zostańcie jednym z nich. Chętnie Wam pomożemy!

Jesteśmy otwarci na współpracę i nie boimy się wyzwań. Macie pytania dotyczące naszych produktów? Chcecie uzyskać bezpłatną ofertę? Skontaktujcie się z nami!

Od lat dostarczamy najlepsze rozwiązania dla właścicieli domów, firm budowlanych oraz inwestorów. Szeroki wachlarz naszych produktów pozwala dopasować je do Waszego projektu oraz przewidzianego budżetu. Skontaktujcie się z nami, a wspólnie dobierzemy asortyment spełniający Wasze wszystkie wymagania.

Dom to nie tylko ściany i mury, ale również odpowiednio dobrane i wyeksponowane okna, drzwi czy rolety. To one nadają mu lekkości i właściwego charakteru, a jednocześnie gwarantują mieszkańcom wyższy poziom bezpieczeństwa. NORDPRIM specjalizuje się w ich produkcji, a nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców.

SCHÜCO Partner